Informații utile
Sediu central

Calea Alba Iulia 10
Ciugud, Alba, 517241
+40258-818191

Punct lucru Bucuresti

Soseaua Alexandriei 193
Bucuresti, 051528
+40314-250974

Punct lucru Oradea

Eforie 3
Oradea, Bihor, 410491
+40259-442255

Cariere

Cariera ta la tobimar

⮚ Deoarece echipa este o structura umana cu dezvoltare continua, respectul si atenția fata de fiecare angajat sunt valori atent îngrijite de către managementul companiei.

⮚ Investițiile in dezvoltarea continua a oamenilor prin instruire si recunoașterea performantelor fiecărui specialist din echipa Tobimar fac parte din direcțiile de dezvoltare ale resurselor umane.

⮚ Doriți sa faceți parte dintr-un colectiv tânăr de profesioniștii? Va invitam sa consultați pagina de posturi vacante sau să ne contactați utilizând formularul alăturat.

Mai jos este lista de posturi vacante in acest moment.

    Numele (obligatoriu)

    Adresa de email (obligatoriu)

    Subiectul

    Mesaj

    Ataseaza CV

    Verificare

    captcha

    Daca te pasionează vânzările si consideri ca ai aptitudinile necesare pentru a reuși, te așteptam sa trimiți CV-ul pe adresa office@tobimar.ro sau aplica folosind formularul din aceasta pagina.
    Avem disponibile 3 posturi de Reprezentant Vânzări pe zonele București, Craiova, Cluj-Napoca.

    Responsabilități :

    • Atingerea obiectivelor de vânzări pe zona repartizata

    • Menține si dezvolta portofoliul de clienți

    • Identifica permanent noi oportunități de afaceri

    • Participa la negocierea contractelor de colaborare cu clienții societății

    • Urmărește recuperarea creanțelor societății pe zona repartizata

    • Asigura asistenta tehnica si comerciala clienților, pre si post vânzare

    • Asigura si verifica implementarea in piata a actiunilor promotionale destinate cresterii vanzarilor la clienti;

    • Asigura respectarea conditiilor de creditare in piata, conform politicii comerciale a companiei.

    • Furnizeaza rapoarte si analize periodice

    Cerințe:

    • Experiență pe un post similar minim 2 ani in vânzări produse electrice

    • Aptitudini de comunicare si negociere, abilitați de relaționare cu clienții

    • Analitic, dinamic, atitudine pozitiva, ambițios/dedicat job-ului

    • Permis conducere categoria B

    • Operare PC nivel mediu

    • Studii superioare – studiile tehnice sau economice constituie un avantaj

    • Buna cunoaștere a mediului concurențial/de afaceri in zona alocata

    • Disponibilitate pentru deplasări

    Beneficii :

    • Salariu atractiv

    • Telefon

    • Laptop

    • Mașina de serviciu

    • Posibilități de dezvoltare a carierei

    Zona de acoperire : 1 post pentru zona Cluj-Napoca – Baia mare

    1 post pentru zona Olteniei

    1 post pentru București