Ciugud, Calea Alba Iulia 10, Alba

Cariere

Cariera ta la Tobimar

⮚ Deoarece echipa este o structură umană cu dezvoltare continuă, respectul și atenția față de fiecare angajat sunt valori cultivate de către managementul companiei;

⮚ Investițiile în dezvoltarea continuă a oamenilor prin instruire și recunoașterea performanțelor fiecărui specialist din echipa Tobimar, fac parte din direcțiile de dezvoltare ale resurselor umane;

⮚ Doriți să faceți parte dintr-un colectiv tânăr de profesioniști? Vă invităm să consultați pagina de posturi vacante sau să ne contactați utilizând formularul alăturat.

Mai jos regăsiți lista de posturi vacante în acest moment.

Dacă te pasionează vânzările și consideri ca ai aptitudinile necesare pentru a reuși, te așteptam să trimiți CV-ul pe adresa office@tobimar.ro sau aplică folosind formularul din această pagină.
Avem disponibile 3 posturi de Reprezentant Vânzări pe zonele București, Craiova, Cluj-Napoca.

Responsabilități:

• Atingerea obiectivelor de vânzări pe zona repartizată;

• Menține și dezvoltă portofoliul de clienți;

• Identifică permanent noi oportunități de afaceri;

• Participă la negocierea contractelor de colaborare cu clienții societății;

• Urmărește recuperarea creanțelor societății pe zona repartizată;

• Asigură asistență tehnică și comercială clienților, pre și post vânzare;

• Asigură și verifică implementarea în piață a acțiunilor promoționale destinate creșterii vânzărilor la clienți;

• Asigură respectarea condițiilor de creditare în piață, conform politicii comerciale a companiei;

• Furnizează rapoarte și analize periodice.

Cerințe:

• Experiență pe un post similar, minim 2 ani în vânzări de produse electrice;

• Aptitudini de comunicare și negociere, abilități de relaționare cu clienții;

• Analitic, dinamic, atitudine pozitivă, ambițios/dedicat job-ului;

• Permis conducere categoria B;

• Operare PC nivel mediu;

• Studii superioare – studiile tehnice sau economice constituie un avantaj;

• Buna cunoaștere a mediului concurențial/de afaceri în zona alocată;

• Disponibilitate pentru deplasări.

Beneficii:

• Salariu atractiv;

• Telefon;

• Laptop;

• Mașină de serviciu;

• Posibilități de dezvoltare a carierei.

Zona de acoperire : 1 post pentru zona Cluj-Napoca – Baia Mare;

1 post pentru zona Olteniei;

1 post pentru București.