Tobimar asigura prin brandurile PHILIPS și STARKE o gama de produse înalt calitative care reduc consumul de energie, produse care protejează mediul și respecta toate standardele internaționale in domeniu. Totodată, TOBIMAR furnizează un pachet complet de produse GEWISS, EATON, ABB, SCHRACK, KOPOS, SCAME, RCB ELECTRO’97, KLAUKE, ICME, FINDER, ELBA, BACHMANN, SIEMENS, OBO BETTERMAN și propune soluții profesionale în domeniul instalațiilor electrice din hale industriale și spatii comerciale.

Experienta acumulata și preocuparea pentru satisfacerea prompta, în termenele stabilite, a cerințelor clienților recomanda TOBIMAR ca partenerul ideal pentru instalatori din domeniile electric și automatizări, pentru revanzatori de materiale electrice, cat și pentru clienți industriali sau proprietari de clădiri comerciale pentru operațiuni de mentenanță și modernizare.

Distributie Zona 1

Sediu central Alba Iulia

Adresa: Parc Industrial Drambar, Calea Alba-Iulia nr.10, jud. Alba

E-mail: office@tobimar.ro

Telefon fix: +40258-818191

Fax:                +40358-401357

Distributie Zona 2

Contact: Valentin Socaci – Area Sales Manager

E-mail: valentin_socaci@tobimar.ro

Fax:               +40358-401357

Mobil:          +40722-101985

Distributie Zona 3

Punct de lucru Oradea

Adresa: Str. Eforiei, nr. 3-5, Oradea, jud. Bihor

Persoana de contact: Tica Flisc

E-mail: tica_flisc@tobimar.ro

Telefon fix: +40259-442255

Fax:                +40259-442255

Mobil:           +40724-053717

Distributie Zona 4

Contact: Florin Bogdan – Area Sales Manager

E-mail: florin_bogdan@tobimar.ro

Fax:               +40358-401357

Mobil:          +40731-260616

Distributie Zona 5

Contact: Bogdan Cocora – Area Sales Manager

E-mail: bogdan_cocora@tobimar.ro

Fax:           +40358-401357

Mobil:      +40729-381342

Distributie Zona 6

Punct de lucru Bucuresti

Adresa: Sos. Alexandriei, nr.193

E-mail: bucuresti@tobimar.ro

Telefon fix: +4031-4250974

Fax:                +4031-4250975

Distributie Zona 7

Contact: Mariana Virjoghe – Area Sales Manager

E-mail: mariana_virjoghe@tobimar.ro

Fax:                +40358-401357

Mobil:           +40731-260610

Distributie Zona 8

Contact: Cristi David – Area Sales Manager

E-mail: cristi_david@tobimar.ro

Fax:                +40358-401357

Mobil:           +40731-260615

Parteneri
footer-logo
-->