• Deoarece echipa este o structura umana cu dezvoltare continua, respectul si atentia fata de fiecare angajat sunt valori atent ingrijite de catre managementul companiei.
  • Investitiile in dezvoltarea continua a oamenilor prin instruire si recunoasterea performantelor fiecarui specialist din echipa Tobimar fac parte din directiile de dezvoltare ale resurselor umane.
  • Doriti sa faceti parte dintr-un colectiv tanar de profesionisti? Va invitam sa consultați pagina de posturi vacante sau să ne contactați utilizand formularul alaturat.

Mai jos este lista de posturi vacante in acest moment.

Numele (obligatoriu)

Adresa de email (obligatoriu)

Subiectul

Mesaj

Ataseaza CV

Daca te pasioneaza vanzarile si consideri ca ai aptitudinile necesare pentru a reusi, te asteptam sa trimiti CV-ul pe adresa office@tobimar.ro sau aplica folosind formularul din aceasta pagina.

Avem disponibile 3 posturi de Reprezentant Vanzari pe zonele Bucuresti, Craiova, Cluj-Napoca.

Responsabilitati :

• Atingerea obiectivelor de vanzari pe zona repartizata

• Mentine si dezvolta portofoliul de clienti

• Identifica permanent noi oportunitati de afaceri

• Participa la negocierea contractelor de colaborare cu clientii societatii

• Urmareste recuperarea creantelor societatii pe zona repartizata

• Asigura asistenta tehnica si comerciala clientilor, pre si post vanzare

• Asigura si verifica implementarea in piata a actiunilor promotionale destinate cresterii vanzarilor la clienti;

• Asigura respectarea conditiilor de creditare in piata, conform politicii comerciale a companiei.

• Furnizeaza rapoarte si analize periodice

Cerinte:

• Experienta pe un post similar minim 2 ani in vanzari produse electrice

• Aptitudini de comunicare si negociere, abilitati de relationare cu clientii

• Analitic, dinamic, atitudine pozitiva,ambitios /dedicat job-ului

• Permis conducere categ B

• Operare PC nivel mediu

• Studii superioare – studiile tehnice sau economice constituie un avantaj

• Buna cunoastere a mediului concurential/de afaceri in zona alocata

• Disponibilitate pentru deplasari

Beneficii :

• Salariu atractiv

• Telefon

• Laptop

• Masina de serviciu

• Posibilitati de dezvoltare a carierei

Zona de acoperire : 1 post pentru zona Cluj-Napoca – Baia mare

1 post pentru zona Olteniei

1 post pentru Bucuresti

Parteneri
footer_logo