Informații utile
Sediu central

Sediu central

Calea Alba Iulia 10
Ciugud, Alba, 517241
+40258-818191

Punct lucru Bucuresti

Soseaua Alexandriei 193
Bucuresti, 051528
+40314-250974

Punct lucru Oradea

Eforie 3
Oradea, Bihor, 410491
+40259-442255

Distributie

Rețeaua de distribuție națională

Tobimar asigura prin brandurile PHILIPS și STARKE o gama de produse înalt calitative care reduc consumul de energie, produse care protejează mediul și respecta toate standardele internaționale in domeniu. Totodată, TOBIMAR furnizează un pachet complet de produse GEWISS, EATON, ABB, SCHRACK, KOPOS, SCAME, RCB ELECTRO’97, KLAUKE, ICME, FINDER, ELBA, BACHMANN, SIEMENS, OBO BETTERMAN și propune soluții profesionale în domeniul instalațiilor electrice din hale industriale și spatii comerciale.

Experiența acumulata și preocuparea pentru satisfacerea prompta, în termenele stabilite, a cerințelor clienților recomanda TOBIMAR ca partenerul ideal pentru instalatori din domeniile electric și automatizări, pentru revânzători de materiale electrice, cat și pentru clienți industriali sau proprietari de clădiri comerciale pentru operațiuni de mentenanță și modernizare.

Zone distribuție

Distribuție Zona 1

AB-HD

Sediu central Alba Iulia

Adresa: Parc Industrial Drambar, Calea Alba-Iulia nr.10, jud. Alba

E-mail: office@tobimar.ro

Telefon fix:  +40258-818191
Fax:                 +40358-401357

Distribuție Zona 2

CJ-BN-MM

Contact: Bianca TODOR – Sales Representative

E-mail: bianca.todor@tobimar.ro

Mobil:           +40723-677122

Distribuție Zona 3

BH

Punct de lucru Oradea

Adresa: Str. Eforiei, nr. 3-5, Oradea, jud. Bihor

Persoana de contact: Tica Flisc

E-mail: tica.flisc@tobimar.ro

Telefon fix:  +40259-442255

Fax:                +40259-442255

Mobil:             +40724-053717

Distributie Zona 4

AR-TM-CS

Contact: Florin Bogdan – Area Sales Manager

E-mail: florin.bogdan@tobimar.ro
Mobil:           +40731-260616

Distributie Zona 5

DJ-GJ-MH-OT-TR

Contact: Mariana Tacala – Sales Representative

E-mail: mariana.tacala@tobimar.ro

Mobil:       +40736-107616

Distributie Zona 6

B-DB-PH-GR-AG-CT-GL-IL-BR-TL

Punct de lucru Bucuresti

Adresa: Sos. Alexandriei, nr.193

E-mail: bucuresti@tobimar.ro

Telefon fix: +4031-4250974

Fax:                +4031-4250975

Distributie Zona 7

BV-CV-HR

Contact: Mariana Virjoghe – Area Sales Manager

E-mail: mariana.virjoghe@tobimar.ro

Mobil:           +40731-260610

Distributie Zona 8

SB-VL

Contact: Alexandra Ologu – Sales Representative

E-mail: alexandra.ologu@tobimar.ro

Mobil:           +40728-141142

Distributie Zona 9

Moldova

Contact: George Raduna – Sales Manager
E-mail: george.raduna@tobimar.ro
Mobil: +40731-260615